ÖVRIGT / Diverse / Penselvas 7639475
nr 763 9475
Penselvas
+ penselställ, trä, höjd: 13, längd: 11
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:01:35
100 kr
200 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr